CDRH6D38NP-3R3NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH6D38NP-3R3NC
image shown is a representation only
CDRH6D38NP-3R3NC
Description: CDRH6D38NP 3,3uH 3500mA 30% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC3,3U30% Rutronik No.: IND12778 Unit Pack: 1000 MOQ: 4000 package: CDRH6D38 Packaging: REEL
Inductance
3.3 µH
Current rated
3500 mA
Tolerance
30 %
R(DC)typ.
0.015 Ohm
R(DC)max.
0.02 Ohm
Length
6.7 mm
Width
6.7 mm
Height
4 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C