CDRH64BNP-220MC-B
SUMIDA
SUMIDA CDRH64BNP-220MC-B
image shown is a representation only
CDRH64BNP-220MC-B
Description: CDRH64BNP 22uH 910mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND15235 Unit Pack: 1000 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
910 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.2 Ohm
R(DC)max.
0.27 Ohm
Test frequency
0.001 MHz
Length
6.9 mm
Width
6.5 mm
Height
5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C