CDRH5D28RNP-330NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH5D28RNP-330NC
image shown is a representation only
CDRH5D28RNP-330NC
Description: CDRH5D28RNP 33uH 760mA 30% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC33U30% Rutronik No.: IND15226 Unit Pack: 2000 MOQ: 6000 Packaging: REEL
Inductance
33 µH
Current rated
760 mA
Tolerance
30 %
R(DC)max.
0.135 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
5.9 mm
Width
6 mm
Height
2.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C