CDRH4D22HPNP-220MC
SUMIDA
SUMIDA CDRH4D22HPNP-220MC
image shown is a representation only
CDRH4D22HPNP-220MC
Description: CDRH4D22R 22uH 900mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND14454 Unit Pack: 2000 MOQ: 4000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
900 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
850 mA
R(DC)typ.
0.2136 Ohm
R(DC)max.
0.267 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
4.7 mm
Width
4.7 mm
Height
2.4 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C