CDRH2D18/HPNP-150NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH2D18/HPNP-150NC
image shown is a representation only
CDRH2D18/HPNP-150NC
Description: CDRH2D18 15uH 530mA 30% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC15U30% Rutronik No.: IND14341 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: REEL
Inductance
15 µH
Current rated
640 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
700 mA
R(DC)typ.
0.275 Ohm
R(DC)max.
0.345 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
3.2 mm
Width
3.2 mm
Height
2 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C