CDRH2D18/HPNP-100NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH2D18/HPNP-100NC
image shown is a representation only
CDRH2D18/HPNP-100NC
Description: CDRH2D18 10uH 650mA 30% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC10U30% Rutronik No.: IND13955 Unit Pack: 1000 MOQ: 5000 Packaging: REEL
Inductance
10 µH
Current rated
900 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
850 mA
R(DC)typ.
0.195 Ohm
R(DC)max.
0.245 Ohm
Length
3 mm
Width
3 mm
Height
1.8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C