CDRH127NP-151MC
SUMIDA
SUMIDA CDRH127NP-151MC
image shown is a representation only
CDRH127NP-151MC
Description: CDRH127NP 150uH 1420mA 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC150U20% Rutronik No.: IND13549 Unit Pack: 500 MOQ: 2500 package: CDRH127 Packaging: REEL
Inductance
150 µH
Current rated
1420 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.21 Ohm
R(DC)max.
0.28 Ohm
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C