CDRH127/LDNP-390MC
SUMIDA
SUMIDA CDRH127/LDNP-390MC
image shown is a representation only
CDRH127/LDNP-390MC
Description: CDRH127/LDNP 39uH 3500mA 20% Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC39U20% Rutronik No.: IND13508 Unit Pack: 1 MOQ: 1 package: CDRH127LD Packaging: REEL
Inductance
39 µH
Current rated
3500 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.0456 Ohm
R(DC)max.
0.0605 Ohm
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C