CDRH127/LDNP-331MC
SUMIDA
SUMIDA CDRH127/LDNP-331MC
image shown is a representation only
CDRH127/LDNP-331MC
Description: CDRH127/LDNP 330uH 1200mA 20% Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC330U20% Rutronik No.: IND13507 Unit Pack: 500 MOQ: 2500 package: CDRH127LD Packaging: REEL
Inductance
330 µH
Current rated
1200 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.362 Ohm
R(DC)max.
0.471 Ohm
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C