CDRH127C/ANP-560MC
SUMIDA
CDRH127C/ANP-560MC
Description: CDRH127C 56uH 1900mA 20% Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC56U20% Rutronik No.: IND18809 Unit Pack: 500 MOQ: 2000 Packaging: REEL
Inductance
56 µH
Current rated
1900 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.0642 Ohm
R(DC)max.
0.0803 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
12.5 mm
Width
12.5 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C