CDRH10D43RNP-220MC
SUMIDA
CDRH10D43RNP-220MC
Description: CDRH10D43 22uH 20% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND17769 Unit Pack: 500 MOQ: 3000 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Current rated
4000 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
3200 mA
R(DC)typ.
0.0591 Ohm
R(DC)max.
0.0739 Ohm
Length
10.3 mm
Width
10 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C