CDRH105RNP-3R3NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH105RNP-3R3NC
image shown is a representation only
CDRH105RNP-3R3NC
Description: CDRH105RNP 3,3uH 6500mA 30% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC3,3U30% Rutronik No.: IND13460 Unit Pack: 500 MOQ: 4000 package: CDRH105R Packaging: REEL
Inductance
3.3 µH
Current rated
6500 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
7800 mA
R(DC)typ.
0.008 Ohm
R(DC)max.
0.0104 Ohm
Length
10.5 mm
Width
10.3 mm
Height
5.1 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C