CDRH105RNP-221NC
SUMIDA
SUMIDA CDRH105RNP-221NC
image shown is a representation only
CDRH105RNP-221NC
Description: CDRH105RNP 220uH 940mA 30% WWT Supplier: SUMIDA Matchcode: INDC220U30% Rutronik No.: IND13453 Unit Pack: 500 MOQ: 500 package: CDRH105R Packaging: REEL
Inductance
220 µH
Current rated
940 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
940 mA
R(DC)typ.
0.385 Ohm
R(DC)max.
0.5 Ohm
Length
10.5 mm
Width
10.3 mm
Height
5.1 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
100 °C