WL1V227M1012MPA100
SAMWHA
SAMWHA WL1V227M1012MPA100
image shown is a representation only
WL1V227M1012MPA100
Description: WL 220uF 35V 20% 10x12/5,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX220U35V5,0 Rutronik No.: KEL14271 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: AMMOPACK
C(N)
220 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
10x12 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
100 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
660 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
4 mm
Con. design
NA
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
10x12,5 mm
Reel step
12.7 mm