WL1E337M1012MCA
SAMWHA
SAMWHA WL1E337M1012MCA
image shown is a representation only
WL1E337M1012MCA
Description: WL 330uF 25V 20% 10x12/5,0 C3,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX330U25V5,0 Rutronik No.: KEL19967 Unit Pack: 800 MOQ: 12800 Packaging: BULK
C(N)
330 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
10x12 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
100 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
660 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
3.5 mm
Con. design
NA
Wirelength tol.
0.5 mm
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
10x12,5 mm