SE1J106M6L005PC859
SAMWHA
SAMWHA SE1J106M6L005PC859
image shown is a representation only
SE1J106M6L005PC859
Description: SE 10uF 63V 20% 6x5/2,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: B10U63V2,5 Rutronik No.: KEL2573 Unit Pack: 1500 MOQ: 9000 Packaging: AMMOPACK
C(N)
10 µF
V(N)
63 V
Rutronik size
6x5 mm
Pitch
2.5 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
I(@100kHz/T(A)m
98 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire diameter
0.45 mm
Supp. case size
6,3x5 mm
Reel step
12.7 mm