SD2G226M12020PL
SAMWHA
SAMWHA SD2G226M12020PL
image shown is a representation only
SD2G226M12020PL
Description: SD 22uF 400V 20% 12x20/5,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: SE22U400V5,0 Rutronik No.: KEL17721 Unit Pack: 400 MOQ: 400 Packaging: AMMOPACK
C(N)
22 µF
V(N)
400 V
Rutronik size
12x20 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
I(@100kHz/T(A)m
392 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
12,5x20 mm
Reel step
25.4 mm