RZ1E107M0811MFA200
SAMWHA
SAMWHA RZ1E107M0811MFA200
image shown is a representation only
RZ1E107M0811MFA200
Description: RZ 100uF 25V 20% 8x11/5,0 C3,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: PSRX100U25V5,0 Rutronik No.: KEL15029 Unit Pack: 3600 MOQ: 3600 Packaging: BULK
C(N)
100 µF
V(N)
25 V
Rutronik size
8x11 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
Z(100kHz/20°C)
240 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
383 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Wire length
3.5 mm
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
8x11,5 mm