RH2W107M1835MPA
SAMWHA
SAMWHA RH2W107M1835MPA
image shown is a representation only
RH2W107M1835MPA
Description: RH 100uF 450V 20% 18x35/7,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: HFRLB100U450V7,5 Rutronik No.: KEL21162 Unit Pack: 200 MOQ: 200 Packaging: AMMOPACK
C(N)
100 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
18x35 mm
Pitch
7.5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
I(@100kHz/T(A)m
1500 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
18x35,5 mm
Reel step
30 mm