RB1E227M1012MCC
SAMWHA
SAMWHA RB1E227M1012MCC
image shown is a representation only
RB1E227M1012MCC
Description: RB 220uF 25V 20% 10x12/5,0 C4,5 Supplier: SAMWHA Matchcode: HHER220U25V5,0 Rutronik No.: KEL16107 Unit Pack: 800 MOQ: 800 Packaging: BULK
C(N)
220 µF
V(N)
25 V
Style
RADIAL
Rutronik size
10x12 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
125 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
170 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
480 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Wire length
4.5 mm
Wirelength tol.
0.5 mm
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
10x12,5 mm