JC1V227M10010VR
SAMWHA
SAMWHA JC1V227M10010VR
image shown is a representation only
JC1V227M10010VR
Description: JC 220uF 35V 20% 10x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCR220U35V Rutronik No.: KEL15455 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL PAP
C(N)
220 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
10x10 mm
Reel step
16 mm