JC1H107M10010VR259
SAMWHA
SAMWHA JC1H107M10010VR259
image shown is a representation only
JC1H107M10010VR259
Description: JC 100uF 50V 20% 10x10 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCR100U50V Rutronik No.: KEL14550 Unit Pack: 500 MOQ: 9000 Packaging: REEL PAP
C(N)
100 µF
V(N)
50 V
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
10x10 mm
Reel step
16 mm