HL2W826M22025HC113
SAMWHA
SAMWHA HL2W826M22025HC113
image shown is a representation only
HL2W826M22025HC113
Description: HL 82uF 450V 20% 22x25/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HTR82U450V10,0 Rutronik No.: KEL21179 Unit Pack: 200 MOQ: 200 Packaging: BULK
Find Alternatives Datasheet
C(N)
82 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
22x25 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
5000 h
I(@100kHz/T(A)m
728 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire length
4 mm
Wirelength tol.
0.5 mm
Supp. case size
22x25 mm