HK2W477M35045HA
SAMWHA
SAMWHA HK2W477M35045HA
image shown is a representation only
HK2W477M35045HA
Description: HK 470uF 450V 20% 35x45/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HTR470U450V10,0 Rutronik No.: KEL16267 Unit Pack: 50 MOQ: 50 Packaging: BULK
C(N)
470 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
35x45 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire length
6 mm
Wirelength tol.
1 mm
Supp. case size
35x45 mm