HJ1V109M22045HA
SAMWHA
SAMWHA HJ1V109M22045HA
image shown is a representation only
HJ1V109M22045HA
Description: HJ 10000uF 35V 20% 22x45/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: TR10000U35V10,0 Rutronik No.: KEL20354 Unit Pack: 200 MOQ: 200 Packaging: BULK
C(N)
10000 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
22x45 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
3000 h
I(@100kHz/T(A)m
4284 mA
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
6 mm
Wirelength tol.
1 mm
Wire diameter
0.8 mm
Supp. case size
22x45 mm