HE1J228M22035HA159
SAMWHA
SAMWHA HE1J228M22035HA159
image shown is a representation only
HE1J228M22035HA159
Description: HE 2200uF 63V 20% 22x35/10,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HTR2200U63V10,0 Rutronik No.: KEL13307 Unit Pack: 200 MOQ: 1200 Packaging: BULK
C(N)
2200 µF
V(N)
63 V
Rutronik size
22x35 mm
Pitch
10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire length
6 mm
Con. design
NA
Wirelength tol.
1 mm
Supp. case size
22x35 mm