CD1V226M05005VR
SAMWHA
SAMWHA CD1V226M05005VR
image shown is a representation only
CD1V226M05005VR
Description: CD 22uF 35V 20% 5x5 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL22U35V Rutronik No.: KEL18888 Unit Pack: 1000 MOQ: 10000 Packaging: REEL PAP
C(N)
22 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
5x5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
1300 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
160 mA
Packaging
REEL PAP
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Con. design
NA
Supp. case size
5x5,3 mm
Addi.spec.
250SN
Reel step
12 mm