CD1H475M04005VR
SAMWHA
SAMWHA CD1H475M04005VR
image shown is a representation only
CD1H475M04005VR
Description: CD 4,7uF 50V 20% 4x5 Supplier: SAMWHA Matchcode: HCRL4,7U50V Rutronik No.: KEL25658 Unit Pack: 2000 MOQ: 20000 Packaging: REEL PAP
C(N)
4.7 µF
V(N)
50 V
Rutronik size
4x5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
2900 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
60 mA
Packaging
REEL PAP
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Con. design
NA
Supp. case size
4x5,3 mm
Reel step
4 mm