BL2W226M12020PH
SAMWHA
SAMWHA BL2W226M12020PH
image shown is a representation only
BL2W226M12020PH
Description: BL 22uF 450V 20% 12x20/5,0 Supplier: SAMWHA Matchcode: HFRLB22U450V5,0 Rutronik No.: KEL26065 Unit Pack: 400 MOQ: 400 Packaging: AMMOPACK
C(N)
22 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
12x20 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
10000 h
I(@100kHz/T(A)m
440 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Supp. case size
12,5x20 mm
Reel step
15 mm