SI-B8V102250WW FINGER SQ64C
SAMSUNGLED
SI-B8V102250WW FINGER SQ64C
Luminous flux
1385 lm
PWR consumption
7.8 W
Colour temp.
3000 K
Length
250 mm
Width
259 mm
Height
6.8
Input volt.DC
12 V
I(F)
700 mA
Operating temp.
-20+50 °C