SI-B8T112250WW
SAMSUNGLED
SI-B8T112250WW
Find Alternatives
Luminous flux
1207 lm
PWR consumption
10.7 W
Colour temp.
4000 K
CRI
80 Ra
Beam angle
115 °
Length
259 mm
Width
250 mm
Height
5.8
Input volt.DC
13.8 V
I(F)
700 mA
Operating temp.
-20+50 °C