CL32B226KOJNNNE
SAMSUNG EM
SAMSUNG EM CL32B226KOJNNNE
image shown is a representation only
CL32B226KOJNNNE
Description: KC 22µF 1210 10% 16V X7R Supplier: SAMSUNG Electro-Mechanics Matchcode: KC22U1210X7R016K NORM Rutronik No.: KKS1693 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 1210 Packaging: REEL BLI
C(N)
22µ F
V(N)
16 V
Tolerance
10%
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
1 mm
Length
3.2 mm
Diameter/width
2.5 mm
Height
2.5 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
4 mm