450BXF22M12.5X20
RUBYCON
RUBYCON 450BXF22M12.5X20
image shown is a representation only
450BXF22M12.5X20
Description: BXF 22uF 450V 20% 12x20/5,0 Supplier: RUBYCON Matchcode: HFRLB22U450V5,0 Rutronik No.: KEL19959 Unit Pack: 1000 MOQ: 4000 Packaging: BULK
C(N)
22 µF
V(N)
450 V
Rutronik size
12x20 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
10000 h
I(@100kHz/T(A)m
700 mA
Packaging
BULK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-25 °C
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
12,5x20 mm