35ZLH680MEFCT810X23
RUBYCON
RUBYCON 35ZLH680MEFCT810X23
image shown is a representation only
35ZLH680MEFCT810X23
Description: ZLH 680uF 35V 20% 10x23/5,0 Supplier: RUBYCON Matchcode: PSRX680U35V5,0 Rutronik No.: KEL22247 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: AMMOPACK
Find Alternatives Datasheet
C(N)
680 µF
V(N)
35 V
Rutronik size
10x23 mm
Pitch
5 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
10000 h
Z(100kHz/20°C)
18 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
2250 mA
Packaging
AMMOPACK
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Wire diameter
0.6 mm
Supp. case size
10x23 mm