100SEV22M8X10.5
RUBYCON
RUBYCON 100SEV22M8X10.5
image shown is a representation only
100SEV22M8X10.5
Description: SEV 22uF 100V 20% 8x10,5 Supplier: RUBYCON Matchcode: CR22U100V Rutronik No.: KEL18862 Unit Pack: 500 MOQ: 2000 Packaging: REEL PAP
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
22 µF
V(N)
100 V
Style
SMD
Rutronik size
8x10 mm
Permis.T(A)max
85 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Packaging
REEL PAP
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-40 °C
Con. design
NA
Supp. case size
8x10,5 mm