RPMH24-0.5-CT
RECOM
RECOM RPMH24-0.5-CT
image shown is a representation only
RPMH24-0.5-CT
Description: SwitchReg 25,5-65V to 24V 0.5A SMD Supplier: RECOM Matchcode: RPMH24-0.5-CT Rutronik No.: ICDCDC4991 Unit Pack: 30 MOQ: 30 package: 25 pad LGA Packaging: TUBE
Datasheet
Power
0.5 A
Vin(min)
25.5 V(DC)
Vin(max)
65 V(DC)
V out
24 V(DC)