RPMB3.3-2.0-CT
RECOM
RECOM RPMB3.3-2.0-CT
image shown is a representation only
RPMB3.3-2.0-CT
Description: SwitchReg 4-36V to 3.3V 2A SMD Supplier: RECOM Matchcode: RPMB3.3-2.0-CT Rutronik No.: ICDCDC4970 Unit Pack: 30 MOQ: 30 package: 25 pad LGA Packaging: TUBE
Datasheet
Power
2 A
Vin(min)
4 V(DC)
Vin(max)
36 V(DC)
V out
3.3 V(DC)