RPA200H-11024SRUW/N
RECOM
RECOM RPA200H-11024SRUW/N
image shown is a representation only
RPA200H-11024SRUW/N
Description: DC/DC Mod 16.8-137.5V to 24V 4.24kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RPA200H-11024SRUW/N Rutronik No.: ICDCDC4401 Unit Pack: 5 MOQ: 5 package: Half Brick Packaging: TUBE
Power
200 W
Vin(min)
16.5 V(DC)
Vin(max)
140 V(DC)
V out
24 V(DC)
Output current
3 mA
Isolation
REG 10:1 kV(DC)
Efficiency
88 %