REC7.5-2409SRW/H1/A/M
RECOM
RECOM REC7.5-2409SRW/H1/A/M
image shown is a representation only
REC7.5-2409SRW/H1/A/M
Description: DC/DC Mod 18-36V to 09V 7.5W 1kV THT Supplier: RECOM Matchcode: REC7.5-2409SRW/H1/A/M Rutronik No.: ICDCDC3091 Unit Pack: 15 MOQ: 15 package: DIP24 Packaging: TUBE
Power
15 W
Vin(min)
18 V(DC)
Vin(max)
36 V(DC)
V out
09 V(DC)
Output current
833 mA
Isolation
1 kV(DC)
Reg./Unreg.
REG 2:1
Efficiency
0 %