RACM18-12SER
RECOM
RECOM RACM18-12SER
image shown is a representation only
RACM18-12SER
Description: AC/DC Mod 90-264V to 12V 18W 4.6kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RACM18-12SER Rutronik No.: ICDCDC4410 Unit Pack: 10 MOQ: 10 package: Standard Packaging: BOX
Power
18 W
V(in)min
90 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
1500 mA
No.of outputs
SINGLE
Isolation
4.6 kV(DC)