RAC15-15SK
RECOM
RECOM RAC15-15SK
image shown is a representation only
RAC15-15SK
Description: AC/DC Mod 85-264V to 15V 15W 3kV THT Supplier: RECOM Matchcode: RAC15-15SK Rutronik No.: ICDCDC4644 Unit Pack: 15 MOQ: 15 package: Standard Packaging: TUBE
Power
15 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
15 V(DC)
Output current
1000 mA
Isolation
3 kV(DC)
Efficiency
86 %