R24P05S/R8
RECOM
RECOM R24P05S/R8
image shown is a representation only
R24P05S/R8
Description: DC/DC Mod 24V to 05V 1W 8kV THT Supplier: RECOM Matchcode: R24P05S/R8 Rutronik No.: ICDCDC4181 Unit Pack: 25 MOQ: 25 package: SIP7 Packaging: TUBE
Power
5 W
Vin(min)
24 V(DC)
Vin(max)
24 V(DC)
V out
05 V(DC)
Output current
200 mA
Isolation
8 kV(DC)
Efficiency
0 %
Supplier Lead time
19 weeks
Semiconductors
  • DC/DC Mod 05V to 05V 1W 3kV...
  • package: SMD 5 Pin
Semiconductors