R1S-3.305/H
RECOM
RECOM R1S-3.305/H
image shown is a representation only
R1S-3.305/H
Description: DC/DC Mod 3.3V to 05V 1W 3kV SMD Supplier: RECOM Matchcode: R1S-3.305/H Rutronik No.: ICDCDC3956 Unit Pack: 40 MOQ: 40 package: SMD 5 Pin Packaging: TUBE
Power
5 W
Vin(min)
2.97 V(DC)
Vin(max)
3.63 V(DC)
V out
05 V(DC)
Output current
200 mA
Isolation
3 kV(DC)
Efficiency
0 %
Package
SMD 5 Pin
Packaging
TUBE
Supplier Lead time
18 weeks
Prices
Compatible
RECOM
RECOM RLS-126
RLS-126
Semiconductors
  • Line Inductor for Recom DC/DC
  • package: open Frame
  • Packaging: BAG
Best Choice
Semiconductors
  • DC/DC Mod 05V to 05V 1W 3kV...
  • package: SMD 5 Pin
R1SX-0505/H-R