R15P15D/R6.4
RECOM
RECOM R15P15D/R6.4
image shown is a representation only
R15P15D/R6.4
Description: DC/DC Mod 15V to +/-15V 1W 6.4kV THT Supplier: RECOM Matchcode: R15P15D/R6.4 Rutronik No.: ICDCDC3085 Unit Pack: 25 MOQ: 25 package: SIP7 Packaging: TUBE
Power
3 W
Vin(min)
15 V(DC)
Vin(max)
15 V(DC)
V out
No.of outputs
DUAL
Output current
+/-33 mA
Isolation
6.4 kV(DC)
Efficiency
0 %