R0.5Z-2415-R
RECOM
RECOM R0.5Z-2415-R
image shown is a representation only
R0.5Z-2415-R
Description: DC/DC Mod 24V to 15V 0.5W 1kV SMD Supplier: RECOM Matchcode: R0.5Z-2415-R Rutronik No.: ICDCDC3461 Unit Pack: 500 MOQ: 500 package: SMD 10 Pin Packaging: REEL
Power
0.5 W
Vin(min)
24 V(DC)
Vin(max)
24 V(DC)
V out
15 V(DC)
Output current
33 mA
Isolation
1 kV(DC)
Reg./Unreg.
REG
Efficiency
0 %
Series
Econoline
Automotive
NO
Package
SMD 10 Pin