W3907BD0100
PULSE
PULSE W3907BD0100
image shown is a representation only
W3907BD0100
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Antenna type
FPC
Standard
LTE
Frequency
698-3600 M Hz
Connector (1)
IPEX/U.FL
Cable type
AWG 1.13mm
Cable length
100 mm
Impedance
50 Ohm
Size
110 mm