ETQP4M220KVK
PANASONIC
ETQP4M220KVK
Description: ETQP4M 22uH 6,7A 20% Supplier: PANASONIC Matchcode: INDC22U20% Rutronik No.: IND18293 Unit Pack: 500 MOQ: 500 Packaging: REEL
Inductance
22 µH
Tolerance
20 %
Current sat.
6700 mA
R(DC)typ.
0.0763 Ohm
R(DC)max.
0.08393 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Length
8.5 mm
Width
8 mm
Height
4 mm
T(A)min
-55 °C
T(A)max
155 °C