ERJ8CWFR047V
PANASONIC
PANASONIC ERJ8CWFR047V
image shown is a representation only
ERJ8CWFR047V
Description: LO1206 0,047R 1% 1W TK75 Supplier: PANASONIC Matchcode: RC12060,047R1% Rutronik No.: WPR7959 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
0.047 Ω
Temp.coeff.
75 ppm
Res.tolerance
1 %
Power rating
1 W
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C