ERJ8CWFR033V
PANASONIC
PANASONIC ERJ8CWFR033V
image shown is a representation only
ERJ8CWFR033V
Description: LO1206 0,033R 1% 1W TK75 Supplier: PANASONIC Matchcode: RC12060,033R1% Rutronik No.: WPR4767 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
0.033 Ω
Temp.coeff.
75 ppm
Res.tolerance
1 %
Power rating
1 W
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C