ERA8AEB472V
PANASONIC
PANASONIC ERA8AEB472V
image shown is a representation only
ERA8AEB472V
Description: TF1206 4,7K 0,1% 0,25W TK25 Supplier: PANASONIC Matchcode: RC12064,7K0,1% Rutronik No.: WSR2652 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
4,7K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.25 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
500 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C